• Opakované voľby do RŠ

• Druhé kolo volieb zástupcov rodičov

V stredu 22.02.2023 sa uskutoční druhé kolo

volieb zástupcov rodičov do Rady školy

pri ZŠ, Školská ulica 54/21, Slovenská Kajňa, v budove základnej školy v čase od 7:30 - 16:30 hod.

Prosíme Vás o čo najvyššiu účasť.

• POZOR!!!

• Oznamujeme Vám, že na základe odporúčania RÚVZ Vranov nad Topľou a po dohode so zriaďovateľom školy

Predlžuje

od 16.02.2023 do 17.02.2023 vrátane.

Vyučovanie sa začne 20.02.2023 (v pondelok).

• Voľby do RŠ!

• Pripomíname Vám, že

zajtra 16.02.2023 sa uskutočnia

voľby zástupcov rodičov do Rady školy

pri ZŠ, Školská ulica 54/21, Slovenská Kajňa, v budove zájkadnej školy v čase od 7:30 - 16:30 hod.

Prosíme Vás o čo najvyššiu účasť.

• Hokejový zápas

• Zajtra,9.2.2023 sa uskutoční výlet na hokejový zápas do Košíc. Odchod autobusu je zo Slovenskej Kajne od Coop Jednota o 13.45 hod. a zo Žalobína o 14.00 hod. Žiaci z Benkoviec a Kvakoviec musia nastúpiť na týchto zastávkach.

• Polročný karneval

• Boli masky, veľký bál, bol to super karneval!

V piatok 3.2.2023 sa na našej škole uskutočnil polročný karneval. Stretnúť ste na ňom mohli smelých bojovníkov, krásne princezné, strašidelné ježibaby, futbalistov, mafiáni z Peaky Blinders či Wednesday z rodiny Adamsovcov.

Deti, prezlečené do originálnych masiek, sa preniesli do sveta rozprávok a seriálov a zabávali sa celé dopoludnie. Všetkým zúčastneným ďakujeme za vynikajúcu atmosféru a o rok sa na Vás opäť tešíme!

• Dôležitý oznam!

Vyhlasuje Riaditeľstvo ZŠ chrípkové prázdniny  z dôvodu zvýšeného počtu žiakov s respiračným chrípkovým ochorením

od 06.02.2023 do 14.02.2023 vrátane.

Vyučovanie sa začne 15.02.2023 (v stredu).